Plug & Shine opbouwarmaturen hebben een afgedichte behuizing van gegoten aluminium. Ze zijn geschikt om het pad en de oprit in de achtertuin te verlichten, zonder iemand te verblinden en om het thuiskomen in het donker gemakkelijker te maken. Het armatuur is bestand tegen een druk van 2000 kg, dus perfect voor oppervlakken met veel autoverkeer. De lichtbundel verspreidingshoek is 180 graden. Met trafovoedingen, kabelverbinders en andere verlichtingsarmaturen uit de Plug & Shine serie creëer je je eigen buitenverlichtingsinstallatie.
Beoordelingen van het model
Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Rotopino.nl worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.
Garantie
Het product wordt gedekt door een jaar fabrieksgarantie bij aankoop door een bedrijf of twee jaar garantie bij aankoop door een particuliere klant. Meer informatie over de garantievoorwaarden vind je op de website van de fabrikant.
Levering
Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.
Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.