Dit menu openen en sluiten:
Ctrl + M

Gratis bezorging

Snelle verzending

Originele producten

Meer dan 700.000 klanten

Uw winkelmandje is leeg

Lamellenschijf 125x22.2mm, K120 Graphite 55H991

Lamellenschijf 125x22.2mm, K120 Graphite 55H991
Dit product is niet langer beschikbaar in onze winkel.
  • Merk Graphite
  • Aanbevolen gebruik hout, Bouw-en constructiestaal
  • Diameter [mm] 125
  • Diameter gat 22,2 mm
  • Korrelgrootte 120
  • Verpakking Enkel
  • Productcode RR92971
  • EAN-code 5902062503411
  • Code fabrikant 55H991
  • Gegevens van de fabrikant/leverancier GTX Poland Sp. z o.o. Sp. K.
    Pograniczna 2/4, 02-285, Warszawa
    Polen
    office@gtx-group.com
  • Inhoud Volledige informatie over voorwaarden en veiligheid van het gebruik van product kan vinden in de documentatie die bij het product wordt geleverd of op de website van fabrikant. Het is belangrijk dat u deze handleiding leest voordat u het product gebruikt.
Zie ook

Lamellenschijf Graphite 55H991 met een diameter van 125 mm en korrelgrofte K120, gebruikt voor het efficiënt slijpen van metalen en houten oppervlakken met haakse slijpmachines. Met zijn waaiervormige, radiale rangschikking van slijplamellen bereikt het een veelvoud van de prestaties van andere slijpgereedschappen. Het product heeft een C-korrel basis voor machinaal schuren en een stevige coating met 100% electrocorundum voor een grotere duurzaamheid en afwerking. Het merk Graphite biedt een breed gamma elektrisch gereedschap dat voldoet aan de eisen van professionals.

Beoordelingen van het model

Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Rotopino.nl worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.

Garantie

De garantie dekt fysieke defecten van het apparaat, d.w.z. materiaal of montage.

Levering

Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.

Koerier
Verzendkosten GRATIS!

Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.