- DPD koerier
Bij u binnen 4-5 dagen
Duurzame tanden van hardmetaal. Extreem hoge boorsnelheid dankzij de gegolfde vorm van het bodemoppervlak van de kroonboor. Actieve centreerboor en schroeflijn op het buitenoppervlak. Rustige werking van het gereedschap dankzij de asymmetrische plaatsing van de snijtanden. De beweegbare centreerboor vergemakkelijkt het verwijderen van de boorkern.
Voor het maken van doorvoeren met grote diameters (45–150 mm) in beton, metselwerk en kalkzandsteen. Bijzonder geschikt voor het aanleggen van kabel- en leidingdoorvoeren naar buiten.
Let op: gebruik altijd boren met een diameter die overeenkomt met de klasse van de boorhamer. Anders bestaat het risico op overbelasting (volg altijd de aanwijzingen in de gebruiksaanwijzing).De werklengte L1 moet trapsgewijs worden gebruikt; verwijder telkens de boorkern.
Toepassingsmateriaal:
Beoordelingen van het model
Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Rotopino.nl worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.
Garantie
De garantie dekt fysieke defecten van het apparaat, d.w.z. materiaal of montage.
Levering
De leveringsmethode hangt van de afmetingen van de goederen af. De volgende opties zijn beschikbaar:
Wij garanderen dat de pakketten die wij verzenden met de grootste zorg worden verpakt. Om de kwaliteit en veiligheid van de producten te garanderen, wordt het verpakkingsproces gemonitord.
Zie ook: