Neo 08-962 polijstvilt met diameter 125 mm en sponsdikte 20 mm, gemonteerd op M14 schroefdraad. Het is gemaakt van natuurlijke wol. Bestemd voor haakse slijpmachines. Het product is ontworpen om ongelakt chroom, metaal, glas en harde kunststof oppervlakken te doen glanzen. Aanbevolen te gebruiken bij maximaal toerental 5000 omw/min.
Beoordelingen van het model
Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Rotopino.nl worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.
Garantie
De garantie dekt fysieke defecten van het apparaat, d.w.z. materiaal of montage.
Levering
Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.
Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.
Zie ook: