Dit menu openen en sluiten:
Ctrl + M

Gratis bezorging

Snelle verzending

Originele producten

Meer dan 700.000 klanten

Uw winkelmandje is leeg

Ratelsleutel - accu Yato YT-82902

GRATIS levering
79  € Incl. btw
Aantal
79  € Incl. btw
Beschikbaar: 5 st.
De door u geselecteerde configuratie is momenteel niet beschikbaar. We hebben de blauw gemarkeerde parameters gewijzigd. Controleer ze voordat u tot aankoop overgaat.

Bij u binnen 3 dagen

Geldt voor werkdagen
  • Merk Yato
  • Aantal accu's 1
  • Accu capaciteit [Ah] 2.0
  • Accu en oplader inbegrepen Ja
  • Accu spanning [V] 12
  • Borstelloze motor Nee
  • Gereedschapsopname [in] 1/2, 3/8
  • Gewicht [kg] 0.7
  • Max. koppel [Nm] 45
  • Sleutelmaat [in] 3/8, 1/2
  • Toerental [rpm] 250
  • Type accu Li-Ion
  • Type Vermogen accu
  • Verpakking Doos
  • Productcode RR102724
  • EAN-code 5906083042515
  • Code fabrikant YT-82902
  • Gegevens van de fabrikant/leverancier TOYA S.A
    Sołtysowicka 13-15, 51-168, Wrocław
    Polen
    sklep@toya24.pl
  • Inhoud Volledige informatie over voorwaarden en veiligheid van het gebruik van product kan vinden in de documentatie die bij het product wordt geleverd of op de website van fabrikant. Het is belangrijk dat u deze handleiding leest voordat u het product gebruikt.
Zie ook

Slagschroef-/ratel 12V Yato (YT-82902) is geschikt voor werkzaamheden in krappe en moeilijk bereikbare plaatsen. Hij is uitgerust met een krachtige 12V elektromotor, gevoed door moderne en efficiënte Li-ion accu’s. Het apparaat biedt toerentalregeling en een links/rechts draairichting, waardoor het eenvoudig aan te passen is aan de huidige werkzaamheden.

Kenmerken van het product:

  • Accuratelsleutel voor werken in smalle en moeilijk toegankelijke ruimtes
  • Gemakkelijk toegankelijke schakelaar, vergelijkbaar met pneumatische gereedschappen
  • Slagfunctie en koppel van 45 Nm, geschikt voor schroeven in het bereik M6–M14
  • Praktische links/rechts draairichting
  • Toerentalregeling van 0–250 t/min

Technische gegevens:

  • Werkspanning: 12V DC
  • Onbelast toerental: 0–250 t/min
  • Maximaal koppel: 45 Nm
  • Aansluiting: 3/8–1/2 inch
  • Accutype: Li-ion
  • Gewicht: 0,75 kg

Standaard meegeleverd:

  • Accu 2 Ah YT-82909
  • Oplader 1 uur 
  • Doppen 12, 13, 14 en 17 mm met 3/8’’ aansluiting
  • Adapter voor meest voorkomende 1/2’’ opzetstukken

Beoordelingen van het model

Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Rotopino.nl worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.

Garantie

Het product wordt gedekt door een jaar fabrieksgarantie bij aankoop door een bedrijf of twee jaar garantie bij aankoop door een particuliere klant. Meer informatie over de garantievoorwaarden vind je op de website van de fabrikant.

Levering

Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.

Koerier
Verzendkosten GRATIS!

Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.