Bij u binnen 4-5 dagen
Soldeerbout 50W Yato YT-82700 met temperatuurregeling om meer taken te kunnen uitvoeren. Het toestel ondersteunt 900M pijlpunten, dus vervangen is geen probleem als het nodig is. Het LCD-display informeert de operator over de ingestelde en werkelijke temperatuur, waardoor het werk beter kan worden gecontroleerd. Dankzij de temperatuurstabilisatiefunctie is het maken van verbindingen die een specifieke temperatuur vereisen eenvoudiger en sneller.
Beoordelingen van het model
Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Rotopino.nl worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.
Garantie
Het product wordt gedekt door een jaar fabrieksgarantie bij aankoop door een bedrijf of twee jaar garantie bij aankoop door een particuliere klant. Meer informatie over de garantievoorwaarden vind je op de website van de fabrikant.
Levering
Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.
Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.