Dit menu openen en sluiten:
Ctrl + M

Gratis bezorging

Snelle verzending

Originele producten

Meer dan 700.000 klanten

Uw winkelmandje is leeg

Starterset SpeedClic Dremel 2615S406JC

Starterset  SpeedClic Dremel 2615S406JC
Dit product is niet langer beschikbaar in onze winkel.
  • Productcode RR7325
  • EAN-code 8710364042814
  • Code fabrikant 2615S406JC
  • Gegevens van de fabrikant/leverancier Robert Bosch Power Tools GmbH
    Max-Lang-Strasse 40-46, 70771, Leinfelden-Echterdingen
    Duitsland
    kontakt@bosch.de
  • Inhoud Volledige informatie over voorwaarden en veiligheid van het gebruik van product kan vinden in de documentatie die bij het product wordt geleverd of op de website van fabrikant. Het is belangrijk dat u deze handleiding leest voordat u het product gebruikt.
Dremel, de uitvinder van het EZ SpeedClic snelwisselsysteem voor accessoires van rotatiegereedschap, biedt nu een uitgebreide lijn EZ SpeedClic snij-accessoires voor metaal. De starterset SC406 bevat de unieke EZ SpeedClic opspandoorn en twee met glasvezel versterkte snijschijven. De SC456, SC456B en SC409 zijn reserve-snijschijven voor metaal, waarbij de SC409 schijven slechts 0,75 mm dik zijn.

Beoordelingen van het model

Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Rotopino.nl worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.

Garantie

De garantie dekt fysieke defecten van het apparaat, d.w.z. materiaal of montage.

Levering

Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.

Koerier
Verzendkosten GRATIS!

Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.