Nieuws
Bij u binnen 3-5 dagen
De DED8680 takkenhakselaar van Dedra is ideaal voor tuin- en perceelonderhoud. Hij heeft een stevige, gebruiksvriendelijke constructie en is voorzien van wielen voor eenvoudig transport.
Het apparaat beschikt over een inductiemotor van 2500 W en dubbele geharde stalen messen, waarmee takken, scheuten en andere houtige plantendelen met een maximale diameter van 45 mm efficiënt worden versnipperd. Het hakselgoed wordt opgevangen in een 65-liter opvangzak, die voldoende ruimte biedt voor een aanzienlijke hoeveelheid snippers. Het verzamelde organische materiaal kan worden gebruikt als compost of bodembedekking.
Voor veilig gebruik is de hakselaar uitgerust met een overbelastingsbeveiliging, die het apparaat beschermt tegen schade door overbelasting.
Daarnaast wordt de hakselaar geleverd met een duwstok, waarmee takken veilig naar de messen kunnen worden geleid.
Beoordelingen van het model
Dit product is nog niet beoordeeld.Producten op Rotopino.nl worden alleen beoordeeld door onze klanten nadat ze het product hebben gekocht en getest.
Garantie
Het product wordt gedekt door een jaar fabrieksgarantie bij aankoop door een bedrijf of twee jaar garantie bij aankoop door een particuliere klant. Meer informatie over de garantievoorwaarden vind je op de website van de fabrikant.
Levering
Afhankelijk van het type product en de afmetingen van het pakket bieden wij verschillende leveringsmethoden aan.
Wij verzekeren u dat de door ons verzonden pakketten met de grootste zorg worden verpakt. Wij doen er alles aan om ervoor te zorgen dat de producten tijdens het transport goed worden beschermd.